Bu Blogda Ara

10 Şubat 2010 Çarşamba

Carte D'or Dondurmalı Pasta Blog Buluşması

Geçen hafta pazar günü Carte d'Or yeni piyasaya çıkacak olan dondurmalı pastalarını tatmak için biz bloggerlerine ''müsaitseniz bekliyoruz'' sloganu ile davet düzenlediklerini beni de o davette görmek istediklerini belirtmişler. Bende bu nazik daveti kabul edip kalktım gittim. Orada daha önce blogcu buluşmalarında tanıdığım arkadaşlarımı yeniden görme ve tanışmak istediğim bir çok yeni blog yazarlarını tanıma fırsatı buldum.
Canan Hanım ve Nihal hanım bize yeni projelerinden bahsedip fikirlerimizi alırken bizler de bir yandan fıstıklı ve karamelli dondurmalı pastaların tadına baktık. Dondurma denince çikolata ve fıstıklı dondurmadan başkasını yemeyen ben, karamelli-kaymaklı olan dondurmalı pastaya bayıldım:)
Ocak ve şubat ayında doğum günü olan blog yazarları için hoş bir süprizleri vardı. Dondurmalı pasta ile ilk doğum gününü kutlayanlar oldular:)
En ufak ayrıntılar bile düşünülmüş.. Bizler için hazırlanan çok hoş açık büfe ikramların tadına bakarken, anneleri ile gelen çoçuklarında eğlenceli saatler geçirmeleri için bir de ablaları vardı..
Bizlerin eli boş döndürmeyip dondurmalı pastlalarından ve servis tabağı hediye ettiler..Bizlere böyle güzel saatler geçirmemiz için etkinlikte emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürler!!!

8 yorum:

birsence dedi ki...

canım seninle tanışmak çok güzeldi..öpüyorum seni...

*****
bu ay YE ETKİNLİKLERİ'nin ev sahipliğini ben yapıyorum..Davet yemekleri konulu etkinliğime senide mutlaka bekliyorum....

mis kokulu lezzetler dedi ki...

Gülaycığım bloglardaki buluşmanızı birazda içim burkularak okuyorum:)))İzmirde olunca bazı şeylere uzak kalıyoruz.Ama sizlerden takip ediyorum.İzmirden sevgiler.Mine

Dondurmalı Blog dedi ki...

Sevgili Gülay Mutfakta,
Dondurmalı Pasta Buluşması’nda konuğumuz olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz. Yeni ürün çeşitlerimiz ve Dondurmalı Blog hakkındaki görüşleriniz bizler için çok değerli.
Sevgilerimizle, Dondurmalı Blog

Nur Vural dedi ki...

Tanışamadık bir dahaki sefere tanışmak dileğiyle. İzlediklerimdesin:))

Sevgiler...

boncuk mutfakta dedi ki...

Gülaycığım seni gördüğüm için çok sevindim canım.
Görüşelim sevgiler

sevil(birdemliksohbet) dedi ki...

gülaycım harika bir gündü
inş. en kısa zamanda farklı etkinliklerde yaparız seninle sevgiler

*Degisik Tatlar* dedi ki...

harika bir gündü cnm

yeniden görüşmek dileğiyle

Adsız dedi ki...

Ben almanyadan sevgi, gercekten cok guzel bir blog, eger twitter veya facebook sayfasi varsa hemen
ekliycegim.