Bu Blogda Ara

17 Şubat 2011 Perşembe

Yeni Pril Hijyeni Denediniz Mi?

Türkiye'nin kötü kokulara karşı etkili ilk ve tek bulaşık deterjanı Pril Hijyen...

Kadınların mutfakta en fazla önem verdikleri konuların başında hijyen geliyor. Yemek pişirdikten sonra tencere ve tavaların yüzeylerinde oluşan inatçı lekeler ise mutfakta kadınların kabusu oluyor. Ancak tencere ve tavalara sinen bazı kokular var ki onlar kir ve lekeden de inatçı olabiliyor. 35 yıldır tüm kadınların mutfağındaki en büyük yardımcısı olan Pril, şimdi tüm bu sorunların çözümüne Pril Hijyen ile cevap veriyor. Hijyen temizlik sağlayan ve kötü kokulara karşı da etkili piyasanın ilk ve tek bulaşık deterjanı Pril Hijyen, bir bulaşık deterjanından beklentileri tek başına karşılıyor.

Türkiye'nin ilk sıvı deterjanı olarak ''Pril ile bulaşıklar pırıl pırıl'' sloganı ile mutfakta kadınlara çok özel çözümler sunan marka, Pril Hijyen ile imza atıyor. Pril Hijyen, güçlü formülü ile hem çıkmayan kokuları hem inatçı lekeleri yok ediyor hem de hijyen temizlik sağlıyor. En zorlu bulaşıklar arasında yer alan tava ve tencerelerde mükemmel sonuç verirken yanmış yağ, yemek, et, balık kalıntı ve kokuları kolaylıkla temizliyor. Tüm bulaşıklar ve bardaklar Pril Hijyen ile prıl prıl ışıldıyor.

Pril Hijyen, güvenilir yağ çözme gücünü kullanarak da tüm yemek ve yağ kalıntılarını mıknatıs gibi söküp çıkartıyor. Böylece zor bulaşıkları temizlemek için ekstra bir ürün kullanmaya gerek kalmıyor. Hijyen, mutfaktaki en önemli konu.. Özellikle de evde çoçuk varsa bulaşıkların hijyeni büyük önem taşıyor. Pril hijyen, üstün formülü ile de size en hijyen temizliği sunuyor.

Pril Hijyen, tüm kötü kokulara karşı etki göstererek tava ve tencerelerden söküp atıyor. Kötü kokuları yok ederken kendi özel parfümü ile de fark yaratan Pril Hijyen, mutfaklara temizliğin kokusunu getiriyor. Tüm bulaşıklarınız kötü kokulardan arınarak mis gibi kokuyor.
Pril Hijyen, ultra yoğun formülü ile süngerin üzerinde uzun süre kalıyor. Bol köpüğü ve hijyen kokusu sayesinde güçlü bir performans gösteriyor. Güçlü yağ parçalayıcı formülü ile zor yağları kolaylıkla çözüyor. Böylece bulaşık yıkarken güç gösterisi yapmanıza da gerek kalmıyor. Dağlar kadar bulaşık yorulmadan tertemiz oluyor. Ürün 750 gr., 1500 gr. ve 6 kg. ambalajlarda satışa sunuluyor.
Pril Hijyen

2 yorum:

Yıldız dedi ki...

Evet
denedim
memnunum
tavsiye ediyorum :))
Sevgiler......

Adsız dedi ki...

Sayfanızı takip ediyorum.Sormak istediğim şey, herhangibir ürünle ilgili reklam verirken neye göre veriliyor sizmi belirliyorsunuz yoksa prilmi? Yani pril sizi arayıp reklam verin mi diyor?